This website uses cookies. By continuing to use the site you are agreeing to its use of cookies.

Do not show this again
O FIRMIE
JESTEŚMY LIDEREM W BRANŻY
REKLAMY WIZUALNEJ.
Nasz zespół tworzą projektanci, technolodzy i wykwalifikowani pracownicy działów produkcyjnych, dzielący wspólną pasję kreacji reklamy wizualnej. W naszej pracy kierujemy się kilkoma prostymi, sprawdzonymi zasadami: ciężka praca, kreatywne myślenie, nieskończona ciekawość i dociekliwość, innowacyjność i praca zespołowa.
KIM JESTEŚMY
Nasza firma jest jednym z europejskich liderów w branży reklamy wizualnej. Jesteśmy przekonani, że połączenie sztuki z nowoczesną technologią w najlepszy sposób pozwala nam przekazać myśli i wizje naszych Klientów oraz wyróżniać ich Marki. Dzięki zastosowaniu nowatorskich, nieszablonowych rozwiązań, wspólnie z naszymi Kontrahentami tworzymy reklamy wizualne, które zachwycają odbiorców i zwiększają rozpoznawalność Marek naszych Partnerów.
HISTORIA
Nasza historia jest historią o realizacji marzeń; historią o pasji, wytrwałości i pracy zespołowej. Założona w 1989r. przez dwóch, pełnych energii i ambicji przyjaciół, firma Key Company była początkowo małym biznesem obsługującym lokalny rynek. Jednakże od samego początku Spółka ta była wyjątkowa. Wiedzieliśmy, że zawsze możemy iść o krok dalej, osiągać więcej. We wczesnych latach 90. duch Coca-Coli zawładnął rynkiem. Marka ta była w Polsce symbolem wolności i Zachodu. Współpraca z nią była pożądana przez wszystkich, ale to nam się udało. Wybrali nas na swojego Partnera w produkcji reklam wizualnych. Od tego czasu wszystko okazało się możliwe. Ciągle sięgamy po więcej i ciągle udaje nam się wygrywać. Nie przestajemy się rozwijać i zadziwiać. Razem z naszymi Klientami wspieramy wizerunki ich Marek, by mogli zwiększać swoją rozpoznawalność i sprzedaż. Jesteśmy prawdziwym Partnerem dla klientów z całego świata. Dla nas nie ma już rzeczy niemożliwych.
HISTORY 1
HISTORY 1
HISTORY 2
HISTORY 3
HISTORY 4
HISTORY 5
HISTORY 6
MISJA I WARTOŚCI
Wierzymy, że żyjąc w zgodzie ze swoimi wartościami, żyjemy możliwie najlepiej. Dzięki tej wierze dzisiaj jesteśmy wzorem jakości, innowacji i sukcesu.
Jakość

JAKOŚĆ

Od ponad 25 lat wymagamy najwyższej jakości zarówno od siebie, jak i od naszych dostawców. Dzięki zaangażowaniu w nieustanną poprawę i osiąganie perfekcji, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pasja

PASJA

Nasza Spółka zrodziła się z pasji i chęci kreacji wizerunków Marek. W każdy realizowany przez nas projekt angażujemy się w pełni, wkładając weń swoje serce i energię, by stworzyć wyjątkowy produkt.

Słuchanie

SŁUCHANIE

Słuchaj. Zrozum. Omów. Jesteśmy przekonani, że dwukierunkowy dialog jest najlepszą formą kooperacji. Dzięki wysłuchaniu i pełnym zrozumieniu, możemy naszym Klientom zaoferować prawdziwie zindywidualizowane podejście i unikatowe, szyte na miarę rozwiązania.

Klienci

KLIENCI

Najważniejsze są dla nas długofalowe relacje z naszymi Klientami. Pragniemy być dla Nich kimś więcej niż tylko jednorazowym dostawcą. Pragniemy zostać prawdziwym Partnerem oraz pierwszym punktem porady i wsparcia w zakresie rozwiązań identyfikacji wizualnej.

Innowacje

INNOWACJE

W naszej Firmie nieustannie pracujemy nad polepszeniem i unowocześnieniem produktów. Patrzymy w przyszłość. Wyszukujemy nowe trendy, aby już dziś móc je zaoferować naszym Klientom.

Zespół

ZESPÓŁ

Wierzymy, że praca w zespole pozwala na pomnożenie korzyści. To nasza siła. Zespołowa realizacja wspólnej wizji przekłada się na produkcję rozwiązań najwyższej jakości.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
Od ponad 25 lat zapewniamy światowym markom zindywidualizowane rozwiązania z zakresu reklamy i identyfikacji wizualnej. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę, zaczynając od projektu, poprzez wytworzenie prototypu i produkcję, na montażu kończąc.
Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy przez wiele lat działalności na rynku i owocnej współpracy z największymi światowymi koncernami, w wykonywaniu reklam wizualnych osiągnęliśmy perfekcję i zdolność do zaspokajania potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Nasze nieszablonowe podejście do każdego projektu pozwoliło nam na współpracę nad wybiegającymi swoją myślą w przyszłość reklamami wizualnymi. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspierać naszych Partnerów w tworzeniu najatrakcyjniejszych identyfikacji wizualnych.
Nasza firma działa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Dzięki oferowaniu najlepszych rozwiązań, dbaniu o najwyższą jakość produkowanych reklam i świadczonych usług, a przede wszystkim dzięki priorytetowemu traktowaniu potrzeb i satysfakcji naszych Klientów, zdobyliśmy zaufanie największych światowych firm. Nasze produkty są eksportowane do ponad 80 krajów.
MAP
NASZE TECHNOLOGIE
W naszym Zakładzie produkcyjnym mamy wysoko wyspecjalizowane zaplecze techniczne i rozbudowany park maszynowy, na który składają się:
  • centra obróbki metali
  • centra obróbki tworzyw sztucznych
  • drukarnie – sitodruk oraz druk cyfrowy.
Dzięki posiadanemu zapleczu, wysoko zaawansowanemu technologicznie know-how oraz wieloletniemu doświadczeniu w produkcji elementów identyfikacji wizualnej, nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i zaawansowaniem wykonania. Dołączając do tego innowacyjność i kreatywne myślenie, staramy się spełniać wszelkie wymagania naszych Klientów.
TECHNOLOGY 1
TECHNOLOGY 1
TECHNOLOGY 2
TECHNOLOGY 3
TECHNOLOGY 4
TECHNOLOGY 5
TECHNOLOGY 6
NASZE ZAANGAŻOWANIE
Od ponad 25 lat robimy wszystko, by móc zapewnić naszym Klientom satysfakcjonujące rozwiązania z zakresu reklamy wizualnej. Każdego dnia staramy się sprostać wymaganiom i spełnić potrzeby naszych Klientów. Pamiętamy przy tym jak istotne jest pozostawanie w zgodzie z zasadami ochrony środowiska, etycznymi i socjalnymi.
Wierzymy, że w każdym działaniu najistotniejszy jest jego wpływ na ludzi i otaczające nas środowisko. Dlatego też nasza Firma aktywnie angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska, dziedzictwa kulturowego i wspomagania innych ludzi. Pośród naszych działań socjalnych wyróżnić możemy:
  • wspieranie organizacji charytatywnych, takich jak Eleos i Caritas, które pomagają ludziom w trudnych sytuacjach życiowych i finansowych;
  • współfinansowanie kolonii letnich i zimowisk dla dzieci;
  • wspieranie Muzeum Etnograficznego w Niemenczynie poprzez wyposażanie go w książki, filmy, urządzenia multimedialne i sprzęt komputerowy.
Nasza Firma dużą wagę przywiązuje do kwestii związanych z ochroną środowiska naturalnego. Bycie odpowiedzialnym przedsiębiorcą oznacza bycie świadomym wpływu naszych projektów na środowisko i wdrażania przyjaznych mu rozwiązań na każdym etapie produkcji. Jesteśmy świadomi, że odpowiedzialność za naturę i jej ochronę rozpoczyna się już w fazie projektu i trwa aż do momentu jego recyklingu. Dlatego też w naszych produktach staramy się optymalizować zużycie materiałów i energii niezbędnej do produkcji, wybierać energooszczędne materiały nadające się do powtórnego przetworzenia.
NASI KLIENCI
Dzięki najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów, zyskaliśmy zaufanie wielu międzynarodowych firm z branży alkoholowej, spożywczej, paliwowej, bankowej, finansowej, motoryzacyjnej, tytoniowej czy sprzedaży detalicznej. Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma firmami będącymi liderami w swoich branżach, pośród których znalazły się m.in.:


“Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z KEY Company Sp. z o.o.
na polu produkcji elementów wizualizacji stacji paliw koncernu STATOIL Polska Sp. z o.o.
potwierdzają opinie, że jest to firma rzetelna, realizująca zadania umowne terminowo.
Jakość jej prac projektowych i wyrobów charakteryzuje wysoki stopień wykonania
i zaawansowania technologicznego".

Piotr Garbaliński - Dział Inwestycyjny STATOIL Polska Sp. z o.o.


“Zlecenia wykonywane są z należytą starannością, przeprowadzane w sposób kompleksowy i terminowy,
zgodnie z najwyższymi standardami. Ceniąc zaangażowanie pracowników KEY Company Sp. z o.o.
udzielamy rekomendacji firmie jako wiarygodnemu partnerowi.
Polecamy firmę KEY Company Sp. z o.o. jako solidnego i profesjonalnego dostawcę 
oraz wykonawcę elementów wizualizacji zewnętrznej.”


Pawel Lisowski - Prezes Zarzadu, Dyrektor Naczelny Lotos Paliwa Sp. z o.o.
Key Company Sp. z o.o.
ul. Uslugowa 4
PL-15-522 Bialystok-Zascianki

phone: (+48 85) 74 18 690
fax: (+48 85) 74 18 690
email: marketing@key-co.com.pl
oprogramowanie:choruzy.pl © 2015